Grafik

Grafik 2020

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

7.30 - 8:30

Poranne lekcje Feldenkraisa

Ilona

7.30 - 8:30

9.30 - 10:45

ćwiczenia TRE

Ania

10:00 -11:00

qigong

 

Basia


 

17:00 - 18:00

Lekcje Feldenkraisa

Dorota

16:45 - 17:45

salsa suelta-
solo
kontynuacja

Ania


17:15 - 18:15

salsa suelta solo
kontynuacja

Ania


16:30 - 17:30

ćwiczenia TRE

Ania

sesje indywidualne



 

18:15 - 19:15

 Świadomość ciała
Dorota


18:00 - 19:00

Qigong

Basia

grupa otwarta

18:30 - 19:30
ćwiczenia metodą Feldenkraisa -

Dorota Puszkiel

18:00 - 19:15

ćwiczenia TRE

Ania


 


19.30 - 20.30

zajęcia Feldenkraisa -

Ilona Filipkowska

19:15 - 20:30

ćwiczenia TRE

Ania

 

19:45 - 20:45

salsa w parach i rueda

początkuący P2

Beata


19:40 - 20:40

Intudance
Dorota

 

20:45 - 21:45


salsa solo mix

początkujący

Beata

20:45 - 21:45

NOWY!

salsa w parach i rueda

podstawy

Beata

zapisy

20:50 - 21:50

tango argentyńskie
dla
średnio-zaawansowanych

Anita

20:50 - 21:50

flamenco- początkujący 2

Magda

19.30-22:30

Zajęcia taneczne

nieregularne

(obowiązują zapisy!)

ceilidh
tańce w kręgu dla kobiet

PONIEDZIAŁEK

7:30 - 8:30

NOWY!

Poranne lekcje Feldenkraisa -

Ilona Filipkowska

od 2.03.20

17:00 - 18:00

Lekcje Feldenkraisa

Dorota Puszkiel


18:15 - 19:15
Świadomość ciała
Dorota

19.30 - 20.30

Zimowa szkoła Feldenkraisa -

Ilona Filipkowska

20:45 - 21:45


salsa solo mix

początkujący

Beata

WTOREK

18:00 - 19:00

Qigong

Basia

grupa otwarta

19:15 - 20:30

ćwiczenia TRE

Ania

początkujący

20:45 - 21:45

NOWY!

salsa w parach i rueda

podstawy

Beata

zapisy

ŚRODA

9.30 - 10:45

ćwiczenia TRE

Ania

początkujący

17:15 - 18:15

salsa suelta solo
kontynuacja

Ania

18:30 - 19:30
ćwiczenia metodą Feldenkraisa -

Dorota Puszkiel

19:45 - 20:45

salsa w parach i rueda

początkuący P2

Beata

CZWARTEK

10:00 -11:00

qigong

 

Basia


16:30 - 17:30

ćwiczenia TRE

Ania

sesje indywidualne

18:00 - 19:15

ćwiczenia TRE

Ania

grupa dla znających TRE

19:40 - 20:40
Intudance
Dorota

20:50 - 21:50

flamenco- początkujący P2

Magda

PIĄTEK

19.30-22:30

Zajęcia taneczne

nieregularne

(obowiązują zapisy!)

ceilidh
Tańce w kręgu